امروزه استفاده از انواع توالت فرنگی در منزل و حتی محل کار جهت راحتی افراد بسیار رایج شده است. از طرف دیگر استفاده از این محصول برای رفاه حال سالمندان و افرادی که دارای ناراحتی های خاص هستند بسیار ضروری است.

همان طور که می دانید توالت زمینی یا همان توالت ایرانی بر زانو و پاها فشار زیادی وارد می کنند به همین دلیل وقتی فردی دچار ناراحتی خاصی است و یا در کل نگران سلامت جسمانی خود هستید جایگزین کردن توالت های فرنگی با زمینی بسیار مفید است.

متریال به کار رفته در یک توالت می تواند تاثیر بسزایی در آن داشته باشد. مهم ترین قسمتی که در هنگام انتخاب این محصول اهمیت دارد و به نوعی باعث بالاتر رفتن بهداشت فردی نیز می باشد، لعاب محصول است. هر چه سرویس فرنگی ارزان تر باشد در نتیجه لعاب به کار رفته در آن نیز از کیفیت پایین تری نیز برخوردار می باشد.

البته برخی دیگر از این توالت ها با استفاده از استیل ساخته می شوند و بیشتر برای مکان های عمومی و هواپیماها و دیگر مکان های پر رفت و آمد استفاده می شود.

توالت فرنگی سازه ای است که عموما از جنس چینی ساخته میشود.روکش آن لعاب چینی میباشد که آنرا در مقابل مواد شوینده قوی مقاوم میکند.

تخلیه در توالت فرنگی توسط سیستم فلاش صورت میگیرد. که در مدلهای مختلف از جمله تک زمانه و دوزمانه تولید میگردد. سیستم تخلیه شوتینگ با مصرف کمتر آب تخلیه را انجام میدهد.

سیستم تخلیه دوزمانه امکان تخلیه در دو حجم متفاوت را برای صرفه جویی در مصرف آب به همراه دارد.درب دوبل فرنگی وظیفه ایجاد یک صندکی راحت و در عین حال پوشش لگن آنرا به طور همزمان دارد

در مدلهای جدید از درب آرام بند برای جلوگیری از سقوط درب استفاده شده است.

در خرید این نوع توالت توجه به آکس حائز اهمیت است چراکه آکس بزرگتر  امکان نصب آن را میگیرد. آکس به فاصله خروجی لوله تا منتها الیه پشت مخزن آن گفته میشود.

قیمت توالت فرنگی نیز بر اساس فاکتورهای زیر دسته بندی می شود:

رنگ،نشیمن و نوع درب توالت فرنگی،نوع درب نشیمن،ابعاد و نوع طراحی

این مساله سبب شد که امروزه استفاده از این مدل توالت در ایران بسیار زیاد شود و لذا برای تامین نیاز مردم امروزه شرکت های زیادی در ایران تاسیس شدند که مشغول به تولید و خرید توالت فرنگی در کشور هستند. از بین این شرکت ها شرکت های مروارید و گلسار و کرد از معتبرترین شرکت های تولیدکننده این محصول هستند

شما میتوانید انواع توالت استاندارد را با بهترین قیمت و کیفیت از فروشگاه اینترنتی هوم مدرن تهیه فرمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *