برای اینکه با کف شور خطی سرامیک خور بهتر آشنا شویم باید ابتدا نگاهی کوتاه به انواع کف شور داشته باشیم تا بتوانیم تفاوت بین آن‌ها را بهتر درک کنیم.

کف شور‌ها را می‌توان بر اساس شکل به دو نوع کف شور مربعی و کف شور خطی تقسیم کرد.

بر اساس جنس نیز معمولا در چند نوع کف شور پلاستیکی، کف شور استیل و برنجی ساخته می‌شوند.

کف شورها بر اساس ظاهر نیز می‌توانند به دو نوع کف شور سرامیک خور و کف شور مشبک دسته بندی شوند. در ادامه به معرفی هر کدام از این انواع می‌پردازیم.

کف شور سرامیک خور چیست؟

کف شور سرامیک خور همانطور که از اسم آن مشخص است نوعی کفشور است که چهار چوبی فلزی از جنسهای مختلف دارد و به جای سری چاه می توان روی آن یک سرامیک، متناسب و هم جنس سرامیک محیط، نصب کرد

و به نوعی کف شور مخفی هم حساب می شود؛ چرا که وقتی کف شور سرامیک خور در یک محیط مثل حمام های بزرگ و یا سالن های بزرگ قرار می‌گیرد با نگاه به کف سالن اصلا متوجه وجود کفشور نمی‌شوید!!

مزایای کف شور خطی سرامیک خور:

استفاده از کف شور خطی سرامیک خور می‌تواند مزایای قابل توجهی را برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی شما به همراه بیاورد. چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

۱. مدرن بودن :

کف شورهای خطی سرامیک خور جدیدترین نوع کف شور هستند که مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر دوست دارید که آشپزخانه و حمام شما کاملا لوکس و مدرن به نظر برسد بهترین انتخاب استفاده از کف شور خطی کاشی خور است.

۲. مخفی بودن :

کف شور سرامیک خور کاملا مخفی است و یک لایه سرامیک از همان نوع سرامیکی که در حمام یا آشپزخانه استفاده می‌شود روی آن را می‌پوشاند. این باعث می‌شود که ظاهر یک کف شور در آشپزخانه شما در چشم مهمان نباشد و یا مجبور نباشید با چیزی روی آن را بپوشانید.

۳. تخلیه آب بهتر:

کف شور خطی سرامیک خور فضای بیشتری برای تخلیه آب در اختیار شما قرار می‌دهند. این باعث می‌شود در هنگام شستشو با آب زیاد مشکل دفع آب نداشته باشید. به علاوه به علت بزرگی مسیر خروج آب، امکان مسدود شدن آن با اشیاء ریز کمتر از کف شور مربعی است.

چند نکته مهم هنگام خرید کف شور سرامیکی :

اصلا نگران این نباشید که چهار چوب های کف شور سرامیک خور زنگ بزند و یا اینکه در مقابله با مواد شوینده رنگ عوض کند. معمولا چون بیشتر مواقع با مواد شوینده مختلف درگیر هستند، کارخانه های سازنده کف شور سرامیک خور از مواد و ساختاری استفاده می‌کنند که مشکلی برای آن در دراز مدت پیش نیاید.

کف شور سرامیک خور با توجه به پیچی که در زیر خود دارد، ارتفاعش قابل تنظیم است و به راحتی با سرامیک های اطرافش تراز می شود.

خلاصه و نتیجه‌گیری :

کف شور بخشی از سیستم فاضلاب خانه شما است که باعث سهولت فرایند تخلیه آب می‌شود.

از کف شور در کف آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، تراس و راهروها استفاده می‌شود.

کف شور می‌تواند انواع پلاستیکی یا فلزی داشته باشد که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. بر اساس شکل نیز به دو نوع کف شور مربعی و خطی تقسیم می‌شوند.

ما در این مقاله به معرفی کف شور خطی سرامیک خور پرداختیم که به مزایای بسیاری از قبیل مخفی بودن و تخلیه بهتر آب را برای آشپزخانه و حمام خانه شما فراهم می‌آورد.در صورتی که قصد خرید انواع کفشور در بهترین قیمت و کیفیت را دارید میتوانید بصورت حضوری در فروشگاه هوم مدرن یا بصورت اینترنتی از سایت هوم مدرن خریداری کنید.

تعدادی محصول تصادفی کفشور

کف شور استیل سرامیک خور ۱۲×۱۲ سری 7000(Olivaceous)

کف شور استیل ۱۱×۱۱ سری ۱۰۰۱ (OLIVACEOUS)

کف شور استیل ۱۱×۱۱ سری ۱۰۰۱

کف شور استیل ۱۱×۱۱ سری ۱۰۰۱ (NICKEL)

کف شور استیل ۱۱×۱۱

کف شور استیل ۱۱×۱۱ سری ۱۰۰۷ (CHROME)

کف شور استیل ۱۱×۱۱ سری ۲۰۰۲ (NICKEL)

کف شور استیل ۱۱×۱۱ سری ۱۰۰۵ (NICKEL)

کف شور استیل ۱۱×۱۱ سری ۲۰۰۴ (GOLDEN)

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *